Happy Drink

Wybierz się na wakacje do najpiękniejszych miejsc w różnych krajach podczas letnich wakacji  w 2024 roku!

 

MSC Cruises oferuje promocję Happy Drink do 31 marca.

 

Tego lata możesz skorzystać z pakietu Happy Drink i zaoszczędzić 50%, dodając tylko 140 EUR za osobę* do ceny rejsu**.

 

Zarezerwuj ulubione kabiny już dziś i wybierz się w wymarzoną podróż. Do wyboru masz rejsy o różnym czasie trwania i z wieloma miejscami zaokrętowania – po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Antylach, Dalekim Wschodzie, Europie Północnej lub Ameryce Północnej.

 

Skorzystaj z naszej oferty Happy Drink!

 

Wszystkie produkty objęte promocją będą także dostępne w specjalnych cenach tylko podczas rejsu.

 

 

* W przypadku rejsu 7-dniowego. Na Karaibach i w Ameryce Północnej promocja Happy Drink będzie dostępna podczas rejsów trwających 4 dni lub dłużej.
** Oferta jest dostępna dla wszystkich gości, którzy wybrali pakiet Bella, Fantastica lub Aurea. 

 

KARAIBY I ANTYLE

Wyspy, zatoki i rafy koralowe. Karaiby zachwycą Cię uwodzicielskim rytmem tropikalnych klimatów. Zanurz się w atmosferze, w której zegary wydają się niepotrzebne. To czas, aby rozkoszować się karaibskim rejsem, którego tak pragniesz. Wędruj po długich, białych, piaszczystych plażach, wyleguj się w kojącym cieniu wspaniałych palm i kąp się w turkusowym morzu pełnym raf koralowych. Nasze karaibskie rejsy oferują największe możliwości odkrywania idyllicznych archipelagów.
MSC Cruises posiada nawet prywatną wyspę karaibską – to Ocean Cay MSC Marine Reserve położona w zachodniej części Bahamów. Ten tropikalny raj został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić naszym gościom najbardziej ekskluzywny pobyt na Karaibach.
Odkryj Bahamy lub zachwyć się Jamajką i Dominikaną. Daj się zauroczyć szumem fal, odwiedzając Portoryko, Gwadelupę lub Martynikę. Wybierz się w rejs po południowych Karaibach i poznaj wyspy St. Lucia lub Barbados, a nawet Trynidad i Tobago bardziej na południu. Odkryj tropikalne atrakcje zachodnich Karaibów.

KARAIBY I ANTYLE

Book a Caribbean and bahamas cruise.

MORZE ŚRÓDZIEMNE

Rejs po Morzu Śródziemnym z MSC Cruises pozwoli Ci dotrzeć do tego, co najlepsze – kultury, tradycji i zabytków, które od wieków wzbogacają okoliczne wybrzeża. 
Odwiedź kraje tego regionu i poznaj ich bogatą historię, tak jak robili to dawni żeglarze z Włoch przemierzający Morze Śródziemne.
Podróżując z MSC Cruise po Morzu Śródziemnym, poznasz z bliska historyczne porty Włoch – od Bari i Wenecji przez Genuę po Neapol. Podziwiaj malownicze, zabytkowe miasteczka w pobliżu Cannes we Francji, a potem zanurz się w hiszpańskiej kulturze, zwiedzając Barcelonę, Malagę, Walencję oraz Ibizę
Korzystaj z wycieczek organizowanych przez nasz personel, aby cieszyć się śródziemnomorskim słońcem i odwiedzać ważne stanowiska archeologiczne lub rozwijać pasję do lokalnej muzyki.
Jeśli śródziemnomorskie wakacje to dla Ciebie za mało, możesz wybrać rejsy MSC poza Gibraltar, aby szybko odwiedzić portugalskie wybrzeża Lizbony i Funchalu oraz Wyspy Kanaryjskie. Włochy, Hiszpania i Maroko – Wschód i Zachód nigdy nie były tak blisko, jak podczas rejsu z MSC Cruises.

MORZE ŚRÓDZIEMNE

Croatia, Mediterranean | MSC Cruises

BERMUDY, KANADA I NOWA ANGLIA

Bermudy, Kanada i Nowa Anglia są powszechnie znane. Popłyń z Nowego Jorku na rejs z MSC Cruises, aby dokładnie poznać miejsca, w których powstawały te narody.
Kanadyjski rejs MSC Cruise to okazja, by zobaczyć wiktoriańskie miasto Saint John w Nowym Brunszwiku, pasterskie krajobrazy Wyspy Księcia Edwarda i jej stolicę Charlottetown oraz miasta Sydney i Halifax.
Wybraliśmy to, co najlepsze na Bermudach pośrodku Atlantyku, aby podczas rejsu z MSC Cruises zaoferować połączenie tradycji i współczesności, zawsze w bliskim kontakcie ze wspaniałym naturalnym otoczeniem miasta King’s Wharf.

BERMUDY, KANADA I NOWA ANGLIA

Destinations, USA and Canada | MSC Cruises

EUROPA PÓŁNOCNA

Wyrusz w jeden z rejsów MSC po Europie Północnej i odkryj wspaniałości Wysp Brytyjskich, wybrzeża Skandynawii lub krajów bałtyckich. Odkrywaj Europę jak nigdy wcześniej.
Rozpocznij rejs polarny, skandynawski lub bałtycki z Wysp Brytyjskich i odwiedź nadmorskie miasta oraz miasteczka w Norwegii, Danii, Szwecji lub Islandii. Podczas rejsu po Europie Północnej możesz zaznać wszystkiego: od tętniących życiem miast, takich jakKopenhaga, Tallin czy Hamburg, po ciche piękno fiordów i malownicze nadmorskie wioski.
Miasta w Europie Północnej wyraźnie różnią się od innych, ponieważ doskonale łączą istotę swojej kultury z nowoczesnością. Skandynawskie rejsy zabiorą Cię do miejsc takich jak Sztokholm, Bergen czy Oslo. Możesz zobaczyć inspirujące budowle, takie jak twierdza Akershus, lub zrelaksować się podczas spaceru po parku Frogner, nie wspominając o awangardowym budynku Opery w Oslo, który znajduje się w porcie.

EUROPA PÓŁNOCNA

Destinations, Northern Europe | MSC Cruises

AZJA

Kraina wschodzącego słońca, odważnych odkrywców i starożytnych szlaków lądowych oraz morskich. Od Jedwabnego Szlaku po Szlak Przypraw, przez widoki o niespotykanym nigdzie indziej uroku, takie jak pustynne krajobrazy czy najwyższe góry świata. Od wybrzeży Oceanu Indyjskiego po wyspy Pacyfiku, na których spotykają się starożytne kultury i religie. Azjatyckie bogactwo wrażeń jest oszałamiające, a dzięki MSC Cruises możesz zaspokoić pragnienie odkrywania fascynujących mórz. Rejs do Azji to okazja do poznania tysiącletnich tradycji, które mimo imponującej modernizacji wciąż pozostają nienaruszone.
Buddyjskie, hinduskie i taoistyczne świątynie, sztuki walki takie jak judo czy karate oraz dynamiczna popkultura, która wywarła wpływ na świat za sprawą anime, gier wideo i K-popu. Wybitna kultura kulinarna, w tym sushi, ramen, sake i sajgonki. Dalekowschodni rejs oferuje wszystko, czego potrzeba, aby przeżyć niezapomniane wakacje.

AZJA

Asia