Happy Drink

Inspire yourself with the best of the world’s most beautiful destinations across different countries for your Summer 2024 and Winter 2024-2025 holidays!

MSC Cruises is now live with the Happy Drink promo until the 31st of March!

This coming summer you will benefit from the Easy drink package with a saving of 50%, adding only 140 € p.p.* to your cruise price**!

Secure your favorite cabins right today for your dream cruise, choosing among a huge choice of itineraries across the Mediterranean, Caribbean and Antilles, Far East, Northern Europe and North America, Emirates and Grand Voyages, various cruise length and multiple embarkation port options.

Take advantage of our Happy Drink deal!

Special prices in cruise only will also be available for all products included in the promo.

 

* for a 7 night cruise. On Caribbean and North America the Happy Drink will be available on cruises with a length from 4 nights onwards.

** The package is available for all guests in Bella, Fantastica, Aurea experience.


KARAIBY I ANTYLE

Wyspy, zatoki i rafy koralowe. Karaiby zachwycą Cię uwodzicielskim rytmem tropikalnych klimatów. Zanurz się w atmosferze, w której zegary wydają się niepotrzebne. To czas, aby rozkoszować się karaibskim rejsem, którego tak pragniesz. Wędruj po długich, białych, piaszczystych plażach, wyleguj się w kojącym cieniu wspaniałych palm i kąp się w turkusowym morzu pełnym raf koralowych. Nasze karaibskie rejsy oferują największe możliwości odkrywania idyllicznych archipelagów.
MSC Cruises posiada nawet prywatną wyspę karaibską – to Ocean Cay MSC Marine Reserve położona w zachodniej części Bahamów. Ten tropikalny raj został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić naszym gościom najbardziej ekskluzywny pobyt na Karaibach.
Odkryj Bahamy lub zachwyć się Jamajką i Dominikaną. Daj się zauroczyć szumem fal, odwiedzając Portoryko, Gwadelupę lub Martynikę. Wybierz się w rejs po południowych Karaibach i poznaj wyspy St. Lucia lub Barbados, a nawet Trynidad i Tobago bardziej na południu. Odkryj tropikalne atrakcje zachodnich Karaibów.

KARAIBY I ANTYLE

Book a Caribbean and bahamas cruise.

MORZE ŚRÓDZIEMNE

Rejs po Morzu Śródziemnym z MSC Cruises pozwoli Ci dotrzeć do tego, co najlepsze – kultury, tradycji i zabytków, które od wieków wzbogacają okoliczne wybrzeża. 
Odwiedź kraje tego regionu i poznaj ich bogatą historię, tak jak robili to dawni żeglarze z Włoch przemierzający Morze Śródziemne.
Podróżując z MSC Cruise po Morzu Śródziemnym, poznasz z bliska historyczne porty Włoch – od Bari i Wenecji przez Genuę po Neapol. Podziwiaj malownicze, zabytkowe miasteczka w pobliżu Cannes we Francji, a potem zanurz się w hiszpańskiej kulturze, zwiedzając Barcelonę, Malagę, Walencję oraz Ibizę
Korzystaj z wycieczek organizowanych przez nasz personel, aby cieszyć się śródziemnomorskim słońcem i odwiedzać ważne stanowiska archeologiczne lub rozwijać pasję do lokalnej muzyki.
Jeśli śródziemnomorskie wakacje to dla Ciebie za mało, możesz wybrać rejsy MSC poza Gibraltar, aby szybko odwiedzić portugalskie wybrzeża Lizbony i Funchalu oraz Wyspy Kanaryjskie. Włochy, Hiszpania i Maroko – Wschód i Zachód nigdy nie były tak blisko, jak podczas rejsu z MSC Cruises.

MORZE ŚRÓDZIEMNE

Croatia, Mediterranean | MSC Cruises

BERMUDY, KANADA I NOWA ANGLIA

Bermudy, Kanada i Nowa Anglia są powszechnie znane. Popłyń z Nowego Jorku na rejs z MSC Cruises, aby dokładnie poznać miejsca, w których powstawały te narody.
Kanadyjski rejs MSC Cruise to okazja, by zobaczyć wiktoriańskie miasto Saint John w Nowym Brunszwiku, pasterskie krajobrazy Wyspy Księcia Edwarda i jej stolicę Charlottetown oraz miasta Sydney i Halifax.
Wybraliśmy to, co najlepsze na Bermudach pośrodku Atlantyku, aby podczas rejsu z MSC Cruises zaoferować połączenie tradycji i współczesności, zawsze w bliskim kontakcie ze wspaniałym naturalnym otoczeniem miasta King’s Wharf.

BERMUDY, KANADA I NOWA ANGLIA

Destinations, USA and Canada | MSC Cruises

EUROPA PÓŁNOCNA

Wyrusz w jeden z rejsów MSC po Europie Północnej i odkryj wspaniałości Wysp Brytyjskich, wybrzeża Skandynawii lub krajów bałtyckich. Odkrywaj Europę jak nigdy wcześniej.
Rozpocznij rejs polarny, skandynawski lub bałtycki z Wysp Brytyjskich i odwiedź nadmorskie miasta oraz miasteczka w Norwegii, Danii, Szwecji lub Islandii. Podczas rejsu po Europie Północnej możesz zaznać wszystkiego: od tętniących życiem miast, takich jakKopenhaga, Tallin czy Hamburg, po ciche piękno fiordów i malownicze nadmorskie wioski.
Miasta w Europie Północnej wyraźnie różnią się od innych, ponieważ doskonale łączą istotę swojej kultury z nowoczesnością. Skandynawskie rejsy zabiorą Cię do miejsc takich jak Sztokholm, Bergen czy Oslo. Możesz zobaczyć inspirujące budowle, takie jak twierdza Akershus, lub zrelaksować się podczas spaceru po parku Frogner, nie wspominając o awangardowym budynku Opery w Oslo, który znajduje się w porcie.

EUROPA PÓŁNOCNA

Destinations, Northern Europe | MSC Cruises

AZJA

Kraina wschodzącego słońca, odważnych odkrywców i starożytnych szlaków lądowych oraz morskich. Od Jedwabnego Szlaku po Szlak Przypraw, przez widoki o niespotykanym nigdzie indziej uroku, takie jak pustynne krajobrazy czy najwyższe góry świata. Od wybrzeży Oceanu Indyjskiego po wyspy Pacyfiku, na których spotykają się starożytne kultury i religie. Azjatyckie bogactwo wrażeń jest oszałamiające, a dzięki MSC Cruises możesz zaspokoić pragnienie odkrywania fascynujących mórz. Rejs do Azji to okazja do poznania tysiącletnich tradycji, które mimo imponującej modernizacji wciąż pozostają nienaruszone.
Buddyjskie, hinduskie i taoistyczne świątynie, sztuki walki takie jak judo czy karate oraz dynamiczna popkultura, która wywarła wpływ na świat za sprawą anime, gier wideo i K-popu. Wybitna kultura kulinarna, w tym sushi, ramen, sake i sajgonki. Dalekowschodni rejs oferuje wszystko, czego potrzeba, aby przeżyć niezapomniane wakacje.

AZJA

Asia