All In Plus Winter Wonders

Wybierz się na wakacje do najpiękniejszych miejsc w różnych krajach w okresie zimowym 2023–2024

W MSC Cruises rozpoczyna się promocja All In Plus Winter Wonders

Tej zimy skorzystasz z wyjątkowej oferty! Za dodatkowe 230 euro otrzymasz pakiet Easy Plus Drink oraz pakiet Wi-Fi (jedno urządzenie na osobę, dwa na kabinę dwu- lub wieloosobową). 

Oferta dotyczy wszystkich klientów, którzy wybrali pakiet wrażeń Bella, Fantastica lub Aurea

Promocja ważna do 30.11

Promocja All in Plus Winter Wonders nie jest dostępna w przypadku rejsów w regionach Dalekiego Wschodu, Afryki Południowej, Ameryki Południowej oraz Wielkich Rejsów i Rejsów dookoła świata, ale możesz skorzystać z naszych najlepszych ofert obejmujących sam rejs! 

 

 

ODKRYJ KIERUNKI PODRÓŻY W PROMOCJI ALL IN PLUS WINTER WONDERS!

 

MORZE ŚRÓDZIEMNE 

 

Rejs po Morzu Śródziemnym z MSC Cruises pozwoli Ci dotrzeć do tego, co najlepsze – do kultury, tradycji i zabytków, które od wieków wzbogacają okoliczne wybrzeża. 

Ten rejs to okazja do odwiedzenia i poznania krajów oraz ludów, które mieszkają w tym regionie, a także ich tysiącletniej historii – tak samo jak robili to starożytni żeglarze pływający z Włoch na wyspy greckie.

Podróżując statkiem MSC Cruise poznasz z bliska historyczne porty Włoch, od Rzymu do Wenecji i od Genui do Neapolu, zachwycisz się malowniczym i wyrafinowanym francuskim miastem Cannes. W Barcelonie, Maladze, Walencji i na Ibizie zanurzysz się w kulturze hiszpańskiej

 

KARAIBY I ANTYLE

 

Karaiby zawsze były jednym z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących miejsc na świecie. 

To marzenie każdego turysty szukającego relaksu we wspaniałym otoczeniu – na długich połaciach białych, piaszczystych plaż, wśród palm, egzotycznych owoców, nieopodal rafy koralowej oraz kipiącego wielobarwnymi tropikalnymi rybami, turkusowego morza

A teraz, dzięki ekskluzywnej wyspie Ocean Cay MSC Marine Reserve goście mogą zaznać wyjątkowych wrażeń na Morzu Karaibskim.

 

DUBAJ, ABU ZABI I KATAR 

 

Rozkoszuj się luksusową podróżą z MSC Cruise. 

Poznaj tradycję, dzięki której Emiraty Arabskie dokonały postępu w ostatnich latach: Abu Zabi i Dubaj zaskoczą Cię swoją śmiałą, futurystyczną architekturą, a wyspa Sir Bani Yas zachwyci Cię wymarzoną atmosferą na plaży albo niespotykanym nigdzie indziej safari wśród lasów namorzynowych, na pustyni i w chronionych zatokach. 

Nie możesz przegapić Zatoki Omańskiej: w Chasabie i Maskacie możesz zasmakować zaczarowanej atmosfery jak z tysiąca i jednej nocy.

 

EUROPA PÓŁNOCNA 

 

Wyrusz w jeden z naszych rejsów MSC po Europie Północnej i odkryj cuda, które można znaleźć na Wyspach Brytyjskich, wybrzeżu Skandynawii lub w krajach bałtyckich. Poznaj Europę jak nigdy dotąd. 

Rozpocznij swój rejs polarny, skandynawski lub bałtycki z Wysp Brytyjskich i odwiedź nadmorskie miasta oraz miasteczka w Norwegii, Danii, Szwecji lub Islandii.

Podczas rejsu po Europie Północnej możesz zaznać wszystkiego: od tętniących życiem miast, takich jak Kopenhaga, Tallin czy Hamburg, po ciche piękno fiordów i malownicze nadmorskie wioski.

 

MORZE CZERWONE 

 

Z portu macierzystego w Dżuddzie, Safagaor Sokhna Port, wypłyniesz w rejs MSC po Bliskim Wschodzie, po słonecznych wodach Morza Czerwonego, aby odkryć Arabię Saudyjską, Egipt i Jordanię

W Arabii Saudyjskiej możesz podziwiać bogactwo obiektów archeologicznych wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, takich jak historyczne, otoczone murem miasto Al-Ula, kulturalną wizytówkę tego regionu. 

W trakcie rejsu po Morzu Czerwonym możesz również odwiedzić Janbu, pustynny port słynący z białych jak cukier plaż i jasnoturkusowych wód. 

Akaby możesz wybrać się do wpisanego na listę UNESCO miasta Petra i odkryć starożytną cywilizację Nabatejczyków. W tej perle Jordanii zobaczysz wspaniałe grobowce królewskie, strome kaniony i słynny budynek skarbca w całej okazałości.