TÜRKİYE HAREKETLİ TURLAR

4 FARKLI GEMİ VE 4 FARKLI BİNİŞ LİMANI İLE TÜRKİYE’DEN HAREKETLİ TURLARIMIZI KEŞFEDİN

MSC Cruises, Türkiye için bu zamana kadar planladığı en kapsamlı programıyla 2024 yaz sezonuna hazır. Birbirinden farklı dört gemi, benzersiz rotalar ve dört farklı biniş limanı ile siz neredeyseniz MSC Cruises orada! 

İzmir, İstanbul, Bodrum ve Kuşadası limanlarından hareketli gemiler ve birbirinden özel rotalarla her sabah başka bir limanda uyanmanın keyfini yaşayabilir, valiz taşıma derdi olmadan rahatlıkla her yönüyle benzersiz şehirleri keşfedebilir, güneşin doğuşu ve batışına bambaşka bir deneyimle şahit olabilir, eğlencesinden konforuna, dünya mutfakları lezzetlerinden geniş bir yelpazeden oluşan içeceklere kadar tam pansiyon konaklamanın tanımını baştan yapabilir ve evinizden çıktığınız yolculuk sonunda biriktirdiğiniz unutulmaz anılarla dönebilirsiniz. 

Kim istemez ki dediğinizi duyar gibiyiz. Avantajlı fırsatlardan yararlanarak kendinizi özel hissedeceğiniz bu eşsiz yolculuklardan size en uygun olanı seçmek için programlarımızı inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Rezervasyon ve daha fazla bilgi için: +90 850 420 96 00 veya info@msccruises.com.tr

TURLARI KEŞFEDİN